Tepovanie kobercov – prečo uprednostniť profesionálne služby

Tepovanie kobercov je jednou z najpožadovanejších služieb v rámci upratovania. Dôvod je jednoduchý: počas užívania domu, bytu, kancelárie sa povrch kobercov znečistí pieskom, ťažkými a pevné časticami, zapráši sa priestor miestnosti, v dôsledku čoho sa zhoršuje životný komfort a zdravie obyvateľov / užívateľov.

Podlahy a zvlášť koberce sú vystavené intenzívnemu náhodilému a systematickému znečisteniu.

Hlavným cieľom tepovania je perfektná čistota a úroveň hygieny ošetrených podlahových krytín. Ide o pomerne zložitý proces, ktorý zahŕňa použitie finančne náklaného vybavenia a vysoko kvalitných čistiacich prostriedkov pre tepovanie kobercov. Okrem toho, všetky tie roztoče a alergény, ktoré sa usadia v kobercoch klasické vysávanie nie je schopné spoľahlivo odstrániť a zlikvidovať.

Vysoko efektívne zabezpečenie tejto požiadavky je schopný jedine odborne vyškolená osoba / tím. Navyše, tepovanie kobercov v dome / byte / kancelárie alebo ich vyčistenie v špecializovanej profesionálnej firme je lacnejšie ako prenájom drahej techniky a nákup najkvalitnejších čistiacich / tepovacích prostriedkov. Dokonca, niet pochýb, že tepovanie / čistenie kobercov a ich kvalita, ak sa rozhodnete tak urobiť vo vlastnej réžii, bude určite otázna.

Toto je racionálny dôvod a výhoda, kvôli ktorej je vhodné najať na tepovanie kobercov firmu, ktorá má profesionálne technické vybavenie a dostatočné skúsenosti. Práve pre takú firmu nie je žiadny problém zvládnuť čistenie podlahových krytín / kobercov akýchkoľvek rozmerov a materiálového zloženia.

Tepovacie prostriedky a špeciálne profesionálne čistiace sady zabezpečia vysokú kvalitu práce. Výsledkom je  odstránenie rôzneho stupňa znečistenia  nachádzajúceho sa aj v hlbších vrstiev kobercov. Ďalšou výhodou pre klienta je, že tepovanie kobercov sa realizuje v krátkom čase a moderná technológia čistenia výrazne skracuje čas potrebný na sušenie povrchu kobercov.

Veľmi dôležitou informáciou pre klienta je, aby firma, ktorá realizuje čistenie kobercov používala kvalitné a značkové, overené a biologicky odbúrateľné chemikálie, takže tepovanie je šetrné aj z hľadiska ekológie a podporuje zdravý životný štýl vo vašom domove. 

Ľudia, ktorých, podobne ako Vás, zaujala táto téma si prečítali aj nasledovné články:  

Upratovacie služby – ich výhody

Rodinné domy – aká je úloha projektanta a projektu
 
Preprava tovaru, sťahovanie bytu, sťahovanie kancelárie – aké riešenie je najoptimálnejšie z hľadiska úspor nákladov 
 
Peniaze na Vaše bývanie – koľko stojí dom alebo byt?

Login Form