Sťahovanie nábytku a zariadenia z jedného bytu do iného

Sťahovanie nie je každodennou záležitosťou a preto už zvyčajne vopred naháňa strach svojím rozsahom a nepredvídateľnými okolnosťami. V skutočnosti každé sťahovanie nepredpokladá iba prepravu nábytku z jedného bytu do druhého, ale spravidla je aj veľkou životnou zmenou pre človeka. Nové životné situácie, noví  susedia, priatelia, deti vo dvore, nová cesta z domu do práce, takú zmenu v živote môže vyvolať sťahovanie. A keďže sa nejedná o najjednoduchšiu záležitosť, pričom preprava tovaru a vecí je len jednou z častí, je racionálne naplánovať si celú procedúru a formu zabezpečenia.

Ideálnym riešením je kontaktovať profesionálnu firmu, ktorá zaisťuje sťahovanie a v jeho rámci ponúka nasledovné služby: priprava zariadenia, nábytku a ďalších položiek na nakládku a prepravu do miesta určenia;  demontáž nábytku; zabalenie vecí, aby boli ochránené pred poškodením, prachom a vlhkosťou; preprava na miesto určenia; vyloženie nábytku a jeho dodávka do bytu a rozbalenie; montáž a inštalácia v miestnostiach podľa požiadavky zákazníka.

Ak si uvedomíte, že sťahovanie toho zahŕňa neúrekom ako napr.: predmety malých (krabice s oblečením, knihy, hračky, drobné vybavenie domácností) a veľkých rozmerov (klavír), krehké a cenné položky (veľké vázy, akvária, obrazy), drahá výpočtová technika, domáce spotrebiče atď., potom okrem prijateľnej ceny za ich prepravu a sťahovanie je rovnako dôležité zabezpečiť, aby všetky predmety boli podľa určitej schémy presunuté z bytu, naložené do auta a opatrne prevezené do vášho nového sídla bez ich poškodenia.

Ak chcete, aby náklady na prepravu tovaru a sťahovanie z bytu do bytu boli optimálne, tak to je dôvod, aby ste kontaktovali profesionálov, ktorí vám na základe konzultácie poradia, ktoré činnosti bez námahy a mimoriadnych finančných nákladov zvládnete sami a s ktorými vám lepšie pomôžu oni.

Koniec-koncov, nemôžete robiť a mať všetko tak ako profesionálna spoločnosť, ktorá má potrebné nákladné automobily, vyškolených zamestnancov, ktorých skúsenosti s riešením špecifických situácií a problémov sú nezameniteľné a neoceniteľné. Práve tietovedomosti a zručnosti im umožňujú zaisťovať sťahovanie rýchlo a efektívne. Ak je dobre naplánované do jednotlivých detailov, potom by nemalo trvať viac ako jeden deň, aj keby sa jednalo rodinný dom alebo veľký nadštadartný byt.

Zaujímavá je ponuka „sťahovanie na kľúč“ určená pre tých, ktorí nedisponujú dostatkom času, aby stihli všetok nábytok demontovať a riadne ho zabaliť, vrátane množstva rôznych vecí, ktoré sa nahromadili počas rokov života. Pre tento prípad sťahovací tím pracovníkov, ktorí zabezpečuje sťahovanie demontuje a zabalí nábytok, spotrebiče, označí jednotlivé krabice a obaly pre ich identifikáciu, šetrne prenesú a naložia veci do sťahovacieho auta.

Služba „sťahovanie na kľúč”, pochopiteľne, zahŕňa nielen prepravu a prenesenie vecí z auta do nového bytu, ale aj montáž nábytku a umiestnenie vybraných domácich spotrebičov v miestnostiach podľa vášho želania. Navyše, v prípade požiadavky, sťahovací tím môže zavesiť záclony, obrazy, rozmiestniť koberce, zrkadlá a kuchynský nábytok.

Takže, už v ten istý deň večer sa môžete pohodlne posadiť vo svojom novom byte a obdivovať jeho detaily a presvedčiť sa na vlastné očí, že sťahovanie bez mimoriadnych ťažkostí je možné.

Login Form